Bloodmoon - Supportforum

Bloodmoon - Supportforum (http://forum.bloodmoon.hu/index.php)
-   Dícséretek, Kritikák (http://forum.bloodmoon.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Dicséretek, Kritikák mi tetszik, vagy nem tetszik a játékban. (http://forum.bloodmoon.hu/showthread.php?t=10666)

Mytros 2013-07-18 19:10

Dicséretek, Kritikák mi tetszik, vagy nem tetszik a játékban.

Ez a téma, azért lett a részemről elindítva, hogy a játékosok megbeszéljék kinek mi tetszik, nem tetszik a játékban.

Személy szerint nekem, a küldetések előtti töltőképernyő jön be. Mivel végre nem csak statikus képet bámul az ember perceken át. Tetszik még, hogy a boltban nem kell attól tartani, hogy eltűnik az árú mielőtt a pénzt vagy vérkővet összegyűjteném a felszerelésre. Nem tetszik a menedék, a jelenlegi formájában.

RisaSpikes 2013-07-19 17:33

Nekem nagyon tetszik a játék hangulata. Tetszenek az animációk élőbbé teszik a játékot. Tetszenek a kihívások, amiknek meg kell felelni.
Ami nem tetszik, az az, amit már írtam. A játék el van hanyagolva, a karbantartás ritkább mint a fehér holló, fejlesztés nincs. Pedig Neked is, Mytros volt építő jellegű jó ötleted amit szívesen látnék a játékban.

kooma 2013-10-16 21:47

Valójában szerintem van ebben a bugos rendszerben is egyfajta megfogalmazhatatlan báj. :ba: :)

Nekem kifejezetten tetszett (és a klántársaimmal is jót derültünk rajta) amikor a küldetést adó fickó ellopta a jutalom tárgyat :D Az is bejön, hogy más sem találja a klánunkat a listában, de ezt nem kiabálom el, nehogy végül elmúljon és látható legyen :af:

Olykor pedig megtalálnak levelek a semmiből.. vagy amikor fogad a hír hogy jééé nyertem pontyot. :) Ez a kicsit kísértetiesen, néha-néha feltűnés is bejön. :) Persze lehet én is már bugos.. izé... bogaras vagyok... :bm:

elek1977 2013-10-17 18:39

Sajnos ezt a játékot már régen az asztalfiókba tették. Gondolom nem érte meg nekik. A játékhibákat meg remélhetőleg kinövitek. Én most 100 szint környékén már nem tapasztalok annyi játékhibát, sőt néha epikus tárgyat is kapok. Esetleg javaslom a Firefox böngésző használatát, amire telepítsd rá a legújabb Flash Playert. Esetleg így nem fogsz tapasztalni megjelenítési hibákat, a többieket meg kiheveritek. :)

Mytros 2014-01-09 22:10

Nagyon megfeledkeztek a fejlesztők a játékról, kár érte!:crying:
Időnként, azért engedhetnének friss levegőt abba a bizonyos fiókba. ;)
Nagyon lineáris a világtérkép, időnként lehetett volna mellékszálakat belerakni, közepesebb ellenfelekkel.

bub.1 2014-02-25 11:22

még is minek okán nem lehet új fórum témát nyitni?
mégis mi a ******* való akkor a fórum..

elek1977 2014-02-25 12:21

Idézet:

bub.1 eredeti hozzászólása (Hozzászólás 23046)
még is minek okán nem lehet új fórum témát nyitni?
mégis mi a ******* való akkor a fórum..

Hova szeretnél témát nyitni?

Kicsi Adam 2014-09-08 14:38

Ma s1-en a falkámba belépett valaki (nem hívtam meg), utána rögtön kilépett, és nem, hogy ő kapna büntetést, hogy csak úgy betolakodott a falkámba :cursing:(ráadásul utána rögtön kilépett), hanem a falka veszíti el a befolyását! Na én ezen teljesen kiakadtam ( nem azon, hogy vannak ilyen hülyegyerekek, mert azt eddig is tudtam, hogy a játék tele van ilyenekkel) hanem azon, hogy a ki-be járkálást egy falkába így oldotta meg a playa. :bu:

elek1977 2014-09-09 10:51

Idézet:

Kicsi Adam eredeti hozzászólása (Hozzászólás 23136)
Ma s1-en a falkámba belépett valaki (nem hívtam meg), utána rögtön kilépett, és nem, hogy ő kapna büntetést, hogy csak úgy betolakodott a falkámba :cursing:(ráadásul utána rögtön kilépett), hanem a falka veszíti el a befolyását! Na én ezen teljesen kiakadtam ( nem azon, hogy vannak ilyen hülyegyerekek, mert azt eddig is tudtam, hogy a játék tele van ilyenekkel) hanem azon, hogy a ki-be járkálást egy falkába így oldotta meg a playa. :bu:

Én is jártam így, és még szerintem sokan mások. Azért lépett be és rögtön ki, hogy befolyást veszítsen a falkád. Egyszerűen nem szabad megnyitni felvételre szabad helyeket, mert csak a nem normális egyéneket vonzza.

A pontos id? 19:13 , a GMT +1 id?zóna szerint.