Téma: Arisu
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-10-26, 17:31   #1
Arisu
Junior Member

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás Arisu

Üdvelet! (Gondoltam én is nyitok egy topicot, mért ne alapon )

Nikolett vagyok, de a legtöbben Alice-nek becéznek. Budapesten élek, sulizom és melózok. Elméletileg ha májusban elvégzem a sulit, webprogramozó leszek, de sajnos csak papíron, mert jelenleg úgy érzem, a tudásom sehol nincs
Többekközt, ez a játék is hozzátett ehhez az életérzéshez, mivel minden ami benne van, nekem is meg _kéne_ már lassan tudnom kreálni *jó vicc O.o*
Decemberben töltöm a 22-t, bár az agyiszintem 12 és a kinézetem úgy 16-18közé szokott sorolódva lenni
Szeretek szerepjátékozni, nem csak onlány, forumos, kattintgatós és egyéb táv cumókról, hanem élőben is.

Karakterem:
Neve: Arisu
Kora: ismeretlen
Kinézete: Csabzott szőke haj, jégkék szemek, kerek bájos pofika. Bőre természetesen fehér és a hamvas közötti árnyalatban pompázik átlagban. Körülbelül 175 centi magas, de ez nem fedi a valóságot, tekintve még mindig kötődik az emberi dolgokért, mint például a "divatos" öltözködés, így egy 5 centi sarkú csizmát visel lábain. Ajkait előszeretettel emeli ki a vörös szín bármely árnyalatával, néha halványabb kontúr vonallal. Lélektükreit is szereti kiemelni fekete ívvel és néha halvány színekkel a ruházatához illően.
Öltözéke: Nőies, többnyire testhez simuló rövidebb szoknyák és hosszú nadrágokat hord, dekoratív felsőkkel. Szereti az ékszereket, még mindig a nő legjobb barátjának tartja, pont annyira, mint a tőrjeit, melyeket ruházata alatt hord (hol a csizmába rejtve, hol felsője rejti el ...).
Viselkedése: Kimért és nyugodt, férfiakkal és nőkkel hasonlóként bánik minden téren.

Élettörténetet nem írok Ha lesz egy egy jó fórumos game, akkor ott úgy is kiderül, ha a karakterem mesél magáról (Ha kérdés van, miért iylen khm... túl díszített női egyed: vampire the masquarade---> Torreádor, legalább is ehhez hasonlónak termtettem meg, mivel kedvenc klánom, de nem szeretek smemihez szabályszerűen ragaszkodni )
Arisu nem elérhet?