Bloodmoon - Supportforum

Vissza   Bloodmoon - Supportforum > Board Archives > Archive Community Area

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-07-26, 20:03   #1
wolfi100
Junior Member

Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás nomerti

figelem elsö történetem van egy olyan érzésem hogy pocsék lett
wolfi100 nem elérhet?  
Régi 2013-07-26, 20:03   #2
wolfi100
Junior Member

Alapbeállítás

normerti kezdett

hogy mit is jelent az hogy nomerti nehéz lenne megfogalmazni .mindenkinek azt jelenti amit akkar de ez nem szinanimaszotár ugy hogy vágjunk nekki a történettnek.

egy kis faluban járunk amely épp egy megyehatáron van.egy fiu éppen egyedül megy ki az erdöbe ez itt szokásos volt.Nem volt errefelé áram igy hát csak az erdöben tudtak szorakozni a gyerekek de ez a fiu akitt james-nek hivtak más okbol ment az erdöbe.Ö különös lényeket indult keresni.Eltelt egy két ora de semmi sem vámpir se troll se boszorkány.Igy hát elindult hazafelé ekkor megpillantott egy farkas falkátt.Közelebb ment észrevétlenül.
-nem, se vérfarkas se farkasember csak farkas-gondolta magában
de ekkor egy farkas észrevette és megtámadta és a többi utána.ekkor egy vadász arra járt és a puskájával elijesztette öket.A vadász a fiut elvitte a házába mivel már sötét volt és nem talált haza.

Utoljára módosítva: wolfi100 által : 2013-07-26 20:38
wolfi100 nem elérhet?  
Régi 2013-07-26, 20:37   #3
wolfi100
Junior Member

Alapbeállítás

normeti- pusztitás
Reggel lett a fiu gyorsan kinézett a kucko ablakán abban a reményben hogy meglátja a szülei házát de sajnos nem igy lett.a falutt az éjjel megtámadták a banditák és sok házat leégettek az emberekett legyilkolták.a fiu gyorsan elment szülei házához és bement apját fejbelötték anyját késsel szurták le.
sirva visszarohant a vadászhoz és elmondott neki mindent.a vadász akitt leon-nak hivtak bezárta a ház ajtaját és ablakait nehogy váratlan látogattó érkezzen.hogy a fiu ne zokogjon egész nap a leon elkezdett beszélgetni velle.
-mitt kerestél az erdöben?-szolt a vadász
-különös lényekett apám mindig azt mondta hogy léteznek-válaszolta a fiu
-ostobasság-mondta leon
ekkor kopogtak az ajton.a fiutt felkülte a padlásra.
leon:ki az?
hang:hát én jános.
Leon beengedte.
Leon:Hogy hogy te élsz?
János:most nem ez a fontos.
Leon:hanem?mi más?
János:találtam kiváló munkát.
leon:munka? ez fontosabb análl hogy a falu elpusztult?
János:igen-mondta és lelötte leont
jános:Igen munka bérgyilkos munka
és János elment. A fiu ezt látta és gyorsan elfutott egy nagyobb városba.ahol volt vonat.volt egy kiss pénze azz pont elég volt a jegyre nem gondolkozott sokatt hova menyjem csak inenn ell.Igy hát vett egy jegyet és felszállt
wolfi100 nem elérhet?  
Régi 2013-07-27, 09:53   #4
wolfi100
Junior Member

Alapbeállítás

normerti az uj élet

a vonat megérkezett a bátortalanul de leszállt ment ment az utcán míg nem egy férfi megszolitotta
férfi:mit keresel te itt egyedül?
james:nem tudom a szüleimet lellöték(ez egy egyszerü kérdésre volt egy egyszerü de használhatatlan válasz)
A férfi ugy döntött felnevelli
igy is lett a férfi beiratta iskolába ahol kiválo eredményeket ért el.a férfi egyébként bankár volt .miután james elvégezte az egyetemett lett munkája vet magánakk házatt.nagy ház volt de üres csak ö maga volt benne.tudos volt.éppen a 3D.és telefononn dolgozott .Bár tudos volt és tudott a fizika törvényeiröl ,a lelke mélyén hitt abban hogy vannak az embernél fejletebb és egyenlö szintü elölények.De erröl senkinek se beszélt nem mintha lett volna valakinek is beszélni.Egyik nap a ásik után magányosan.Ám amikor hazaért ráébredt hogy nem mehet ez igy tovább.probálkozott csajozással ,de abban sosem volt jó igy hát feladta.Éppen be akart menni a munkahelyére az autojával de egy egy csinos lány megálitotta és megszolitotta.
a hölgy:Elnézést megtudná mondani merre van a petöfi utca 5?
james:persze menyen egyenesen és majd forduljon el jobbra hölgyem.
a hölgy:köszönöm egyébként laura a nevem.
james:szivesen Laura
ment tovább örült sebbeségel mivel késésben volt.mihelyt belépett Albert a föneke azzonal kérdöre vonta.
albert:hol volt?
james:elnézést fönök csak utba igazitást kellet odnom.remélem megérti.
albert:persze remélem te is megérted hogy a te kis beszélgetésed miatt,kereshetsz uj munkahelyet.
james:de hát én csak…….
albert :van még valami mondani valoja?
james:nincs-mondta és kiment hátra csapva maga mögött az ajtott.
james elindult az autoja felé de hirtelen visszarohant
james:fönök és kifogja átvenni a helyem?
albert:Már megbocsáson de miköze hozzá james?
james:semmi uram-és ujbol elhagyta az épületett hazament és aludt.
wolfi100 nem elérhet?  
Régi 2013-07-27, 09:54   #5
wolfi100
Junior Member

Alapbeállítás

elnézést a rövid résszekért a következö hosszabb lesz
wolfi100 nem elérhet?  
Régi 2013-07-27, 22:15   #6
wolfi100
Junior Member

Alapbeállítás

normerti Egy átlagos nap

Ismét egy ujjab nap azzal a kivételel hogy most sehova sem sietett .Igy hát áthivta az egyik munkahelyi kolégáját viktort aki éppen szabadnapos volt.Beszélgettek és szó került james kirugásárol is .
james:igazábol az én hibám az egész nem kellett volna elkésnem.
viktor:nem a te hibád Albert csak jó ürügyet keresett a kirugásra mert már uj jelöltett is hivott a munkádra?
james:Hogy rohadna meg az a f*sz.
viktor:mit izgulsz? van elég pénzed.
James:de én dolgozni akarok.
viktor:Nem értelek pajtás ,én a helyedbe már rég ott hagytam volna a munkát.-mondta és távozott
eltelt egy-két óra és james-nek még mindig fogalma sem volt róla mihez kezdjen.Kopogtatnak az ajtón.megnézi az ablakból ki az.Két férfit lát és miért semmi gyanusatt nem talál rajtuk.kinyitja nekik az ajtott.
james:üdvözlöm önöket miben segithetek?
az egyik férfi:Ön auszterweil james?
james:igen miben segithetek?
az egyik férfi :temesvári márk vagyok a társam pedig temesvári frank.
james:örvendek uraim és miben segithetek? harmadszorra kérdem.
márk:hallotunk a kirugásárol és mi tudunk munkát adni,nagy fizetés,keveset kell dolgozni.
james:és mért pont engem kértek fel?
márk:mert nem mindig találunk kirugott tudost.
james:érthető és pontossan mitt kellene csinálnom
frank:késsöbb elmondjuk elválalja.
james:persze

Eltelt két nap de a munkárol semmi hir.már kezdi aszt hinni hogy csak valami rossz vicc volt.De ám egyik nap visszajön az egyik férfi
frank:jónapott james holnap kezd jó?
james:jó és hol?ebben a városban?
frank:igen ebben a városban,petöfi 5
james ezen nagyon meglepödött hisz az a hölgy akitt utbaigazitott is oda tartott.pedig nem nézett ki tudosnak.
james:jó rendben köszönöm ott leszek.
frank elment.james tovább gondolkodott a laurán.sehogysem tudta elhinni hogy ott dolgozik.de aztán rájött ugyis megtudja.
james:na mindegy ugyis megtudom –mondta és éppen aludni készült annak ellenére hogy
délután volt.de eszébe jutott hogy a pontos idöröl nem beszéltek reggeltöl estig nem várhat.Igy hát elindult petöfi utca 5-be hátha ott találja.belépett az ajton, érdekes modon nem volt zárva,átfésülte az épületett senkit sem talált.kijött gondolván ott benn nincs senki.éppen elhajtani készült amikor észrevette hogy vann pince.
james:hogy én erre nem gondoltam-gondolta
igy hát elindult a pince felé de az zárva volt.
james:a ház nyitva de a pince zárva?-gondolta
james:na mindegy ez az én szerencsém-tette hozá
igy hát elhajtott hazament és ledölt pihenni.
wolfi100 nem elérhet?  

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai