Bloodmoon - Supportforum

Vissza   Bloodmoon - Supportforum > Közösségi tér > Ki vagy te?

Lezárt téma

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-10-22, 18:52   #1
Blade Of God
Member

Blade Of God logója

Összes hozzászólás: 62
Alapbeállítás Blade Of God

Én nem fogok írni más témába, hisz ha már saját magadról mutatkozol be, arra nem kell egy embernek külön témát nyitni annak érdekében, hogy mindenki abba irkáljon.

Köszönöm és üdvözlöm azokat a személyeket, akik azért néztek be a témába, mert érdeklődnek irántam. 18 éves vagyok, Békés megyén belül, Békéscsabán élek és szeretek itt lakni, sok ismerősöm van akikekkel gyakran járunk bulizni. Végzős vagyok a VÍZMŰ -ben (http://vizmu.net) magasépítő szakon, akit érdekel ez mit tesz ki az járjon utána Leginkább az MMORPG és az RPG illetve FPS játékokat játszom, ez most kivételes eset, mert nem sok ilyen böngészős-pénzrehajtós játékkal játszok. MMORPG során nem jöhet szóba magyar, hisz az mind szar és rengeteg 10-14 éves játszik benne, kik zavaróak számomra, de köztük természetesen akad értelmes ember, de megakadhat az is, hogy idősebb korosztályban találkozik az ember néhány internet betyárral RPG -ben leginkább a Fable nevű játék fogott meg, FPS-ben COD-ot singleplayer ben játszottam, de a Counter-Strike 1.6 verzióját immár 5. éve játszom. Kérdésekre szívesen válaszolok... VAGY NEM

Utoljára módosítva: Blade Of God által : 2011-10-22 18:53
Blade Of God nem elérhet?  
Régi 2011-10-22, 18:58   #2
Saphira
Senior Member

Saphira logója

Összes hozzászólás: 162
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Saphira részére
Alapbeállítás

Ez mind szép és jó, de akkor ennyi erővel mindenki írhatna magának saját témát és az egy idő után már sokkolóan sok lenne.^^
Egyébként én is ezen gondolkodtam de végül is, inkább beleolvadok a tömege sem hogy kitűnjek valami miatt amit talán még rossz néven is vesznek.... (:

Olyan vagyok mint a tej.. Selymes és finom, de ha úgy akarom besavanyodok és úgy megfosatlak hogy a lelked egy porceláncsészébe fröcsköl... -_-"
~Mello... You are my attractive angel.
~Saphira... You are my pathetic and weak girlfriend.
~M... Mello. You love me?
~Yes. I love you bitch.
~Oh.. Oh my god! K.. Kiss me!
~Nhg... I... I don't believe it!

Mello Mania
Profilom
Saphira nem elérhet?  
Régi 2011-10-22, 19:33   #3
Blade Of God
Member

Blade Of God logója

Alapbeállítás

Ez a Shakes&Fidget fórumán is így volt, és a Soccer Star nevű játék fórumán is. Mindenki külön témát nyitott magának, de hidd el nem sokan fognak bemutatkozást írni, hisz a legtöbb embert nem érdekli ez
Régi 2011-10-22, 19:35   #4
Saphira
Senior Member

Saphira logója

Összes hozzászólás: 162
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Saphira részére
Alapbeállítás

A legtöbb embert a Fórum se érdekli amíg nem akad valami baja amiért ,,érdemes'' felregisztrálnia és topikot nyitnia annak. Az S&F fórumán nem voltam fent de magával a játékkal mai napig játszom.^^ Azonban ez a Fórum csak nem a Széksz fóruma vagy tévedek? x3

Olyan vagyok mint a tej.. Selymes és finom, de ha úgy akarom besavanyodok és úgy megfosatlak hogy a lelked egy porceláncsészébe fröcsköl... -_-"
~Mello... You are my attractive angel.
~Saphira... You are my pathetic and weak girlfriend.
~M... Mello. You love me?
~Yes. I love you bitch.
~Oh.. Oh my god! K.. Kiss me!
~Nhg... I... I don't believe it!

Mello Mania
Profilom
Saphira nem elérhet?  
Régi 2011-10-23, 07:48   #5
usher
Junior Member

usher logója

Összes hozzászólás: 16
Alapbeállítás

Idézet:
Blade Of God eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én nem fogok írni más témába, hisz ha már saját magadról mutatkozol be, arra nem kell egy embernek külön témát nyitni annak érdekében, hogy mindenki abba irkáljon.

Köszönöm és üdvözlöm azokat a személyeket, akik azért néztek be a témába, mert érdeklődnek irántam. 18 éves vagyok, Békés megyén belül, Békéscsabán élek és szeretek itt lakni, sok ismerősöm van akikekkel gyakran járunk bulizni. Végzős vagyok a VÍZMŰ -ben (http://vizmu.net) magasépítő szakon, akit érdekel ez mit tesz ki az járjon utána Leginkább az MMORPG és az RPG illetve FPS játékokat játszom, ez most kivételes eset, mert nem sok ilyen böngészős-pénzrehajtós játékkal játszok. MMORPG során nem jöhet szóba magyar, hisz az mind szar és rengeteg 10-14 éves játszik benne, kik zavaróak számomra, de köztük természetesen akad értelmes ember, de megakadhat az is, hogy idősebb korosztályban találkozik az ember néhány internet betyárral RPG -ben leginkább a Fable nevű játék fogott meg, FPS-ben COD-ot singleplayer ben játszottam, de a Counter-Strike 1.6 verzióját immár 5. éve játszom. Kérdésekre szívesen válaszolok... VAGY NEM
Ellőszőr is üdv itt a fórumon. Nekem személy szerint ismerős vagy egy másik fórumról (S&F) Csézel? Fasza énis bár én csak fél éve de sokan azt mondják jól megy ha van kedved egyszer gamelhetünk.
usher nem elérhet?  
Régi 2011-10-23, 08:01   #6
Blade Of God
Member

Blade Of God logója

Alapbeállítás

Köszönöm, detto. Igen játszhatnánk egyszer, steames vagy? Lehet ismerjük is egymást, Lion néven szoktam tolni általába FSZH szervereken, mixelni nem gyakran szoktam, annál több lanon fordultam meg
Régi 2011-10-23, 08:03   #7
usher
Junior Member

usher logója

Összes hozzászólás: 16
Alapbeállítás

FSZH nem játszok D3PTH-FOUNT szoktam tolni meg Water Wave amúgy a nevem a játékban.: rushRR (nevem mögött általában van valami hülyeség írva )
Nem nem vagyok steamos non sztím hájg vagyok!
usher nem elérhet?  
Régi 2011-11-04, 13:40   #8
shazd
Member

Összes hozzászólás: 37
Alapbeállítás

Helo!Ha 5 éve cs-zel akkor egy steam nevet kérhetnék? és akkor felveszlek!
shazd nem elérhet?  
Lezárt téma

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai