Bloodmoon - Supportforum

Vissza   Bloodmoon - Supportforum > Board Archives > Archive Game & Support

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-11-15, 10:01   #21
Kiado
Junior Member

Összes hozzászólás: 16
Alapbeállítás

Segítek akkor értelmezni a dolgokat.
Amíg te szépen lemaradsz a szinteddel és gyűjtögeted a kis aranyaidat más egyre nagyobb lesz és egyre jobb küldetéseket kap, amikért a végén 2 szer annyi aranyat fog kapni, mint te, ráadásul a szintje is 2 szer annyi lesz, mint a tiéd.
Lehet, hogy az elején te vered őket az arénában, de hogy pár hét múlva, max 1. hónap múlva mindenki téged fog beverni és jóval alacsonyabb helyen leszel az arénában az is biztos.
Ha így se sikerült megérteni amit már minden játékban mindenki ír, hogy miért a TP-s küldit kell választani, akkor nem tudok mit csinálni.
Kiado nem elérhet?  
Régi 2011-11-15, 10:07   #22
Tivornya
Member

Összes hozzászólás: 71
Alapbeállítás

Idézet:
Kiado eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Segítek akkor értelmezni a dolgokat.
Amíg te szépen lemaradsz a szinteddel és gyűjtögeted a kis aranyaidat más egyre nagyobb lesz és egyre jobb küldetéseket kap, amikért a végén 2 szer annyi aranyat fog kapni, mint te, ráadásul a szintje is 2 szer annyi lesz, mint a tiéd.
Lehet, hogy az elején te vered őket az arénában, de hogy pár hét múlva, max 1. hónap múlva mindenki téged fog beverni és jóval alacsonyabb helyen leszel az arénában az is biztos.
Ha így se sikerült megérteni amit már minden játékban mindenki ír, hogy miért a TP-s küldit kell választani, akkor nem tudok mit csinálni.
Akkor válaszd a TP-s küldit és ne siránkozz, ha buksz néhányat. Én gyűjtöm az aranyat és maradok király a saját szintemen a saját küldikkel
Ha így sem sikerült megérteni, amit már minden játékban mindenki ír, hogy miért az aranyat adó küldit kell választani, akkor nem tudok mit csinálni. Próbálj meg boldog lenni játék közben...nekem nagyon könnyen megy
Részemről téma lezárva, mert a végén személyeskedésbe csap át a beszélgetés...
Nem csak én taktikázok így, sokan vannak még mások is...TOP-listán meg lehet nézni, hogy milyen jól szerepelünk...5-10 szinttel magasabbak között virgonckodunk
Klán: VHK - tagok jelentkezésére mindig nyitott vagyok

Utoljára módosítva: Tivornya által : 2011-11-15 10:13
Tivornya nem elérhet?  
Régi 2011-11-15, 10:16   #23
Kiado
Junior Member

Alapbeállítás

Félreértesz valamit, nem siránkozom, nézd meg a topic címét, ide olyan küldetéseket kell bemásolni, amik nem sikerültek, gondoltam érdekességképp berakok én is 1 csatát ide.
Akár 5 szinttel kisebb vagyok, akkor se tudom leverni ezt a szörnyet, mert ilyen statokat ad be. (tehát teljesen mind1 a stat ebben az esetben is)
Nyílván én sem az összes küldetésemet bukom, de te amíg lenyomsz naponta 15 küldit kisebb eséllyel ad be ilyen szörnyet, mint amikor valaki lenyom 50-60 at egy nap.
Rendben, végezetül annyit, hogy ajánlom figyelmedbe sf fórumot, ahol több téma is ezzel foglalkozik és mindenhol mindenki azt írja, amit mondtam.
Segíteni akartam, de egyértelműen vannak akik elsők akarnak lenni és vannak akik "csak úgy" játszanak. Ezzel sincs semmi gond, akkor megértem az álláspontodat.
Kiado nem elérhet?  
Régi 2011-11-15, 10:27   #24
Tivornya
Member

Alapbeállítás

Van nekem is küldiidő-felező italautomatám
Mindegy, én nem a toplistát nézegetve játszom, hanem tolom a küldiket ezerrel, maximalizálva a TP/arany arányt.
Más játékon nőttem fel, ahol aztán tényleg a TP volt minden karakter ellensége. Igaz, ott többfajta TOPlista van, ezért alacsony szintűként is lehettem TOP1 (arénagyőzelem, rabolt arany)

Szerk.: gyere, igyunk egy pálinkát...sokkal jobb lesz, attól vagyok mindig nagyon erős

Utoljára módosítva: Tivornya által : 2011-11-15 10:32
Tivornya nem elérhet?  
Régi 2011-11-15, 13:04   #25
Igori
Senior Member

Igori logója

Összes hozzászólás: 88
Alapbeállítás

Kicsit konkretizáljunk a könnyebb eligazodáshoz
Ez a játék nem olyan mint a Végzetúr, itt nem ellenség a tp. Többnyire a magasabb szint felé dönti a mérleget. Ez főleg a főküldiknél fog látszani, ha megfeszülsz sem tudod beverni bizonyos szint elérése nélkül.
Ez a része teljesen a S&F mintájára épült. Valamekkora hatókörben számít a stat pontok különbsége, azon túl a magasabb szint fog dominálni.
Itt is lehet látni. A főküldim 12 szinttel volt magasabb mikor megkaptam, bő 10%-al volt jobb az akaraterőm, mégis ő kezd és kiabál le engem, és nem is vámpír.
Igori nem elérhet?  
Régi 2011-11-15, 13:55   #26
Blood
Member

Összes hozzászólás: 30
Alapbeállítás

Idézet:
Tivornya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyre többen nyavalyogtok az ellenfelek miatt...nekem már 370 sikeres küldim van és ez mellé max 3 volt bukó.
Talán nem kéne ész nélkül rámenni a TP-re és akkor a saját szintedhez képest is erősnek fogsz tűnni. Ennyit ér az, hogy a TOP listán az élbolyban vagy
Gondolkozz, mielőtt hülyeséget mondasz! Mikor lesz neked 83-as szinten 2900 akaraterőd? Nézd meg azt a képet jobban...
Playa games keveri a mobok statjait, de nagyon. Hiába mész goldra, nem lesz neked 83-ason 2900 akaraterőd.. Valami hülyeséget beírkáltak azt csá.

Utoljára módosítva: Blood által : 2011-11-15 13:56
Blood nem elérhet?  
Régi 2011-11-15, 14:11   #27
Tivornya
Member

Alapbeállítás

Idézet:
Blood eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondolkozz, mielőtt hülyeséget mondasz! Mikor lesz neked 83-as szinten 2900 akaraterőd? Nézd meg azt a képet jobban...
Playa games keveri a mobok statjait, de nagyon. Hiába mész goldra, nem lesz neked 83-ason 2900 akaraterőd.. Valami hülyeséget beírkáltak azt csá.
38. szinten 1039...
Nézz körül, mielőtt hülyeségeket írkálnál azt csá

Szerk.: jegyezd meg jól ezt a bejegyzést és ha elértem a 83-as szintet, akkor folytatom veled a beszélgetést erről

Utoljára módosítva: Tivornya által : 2011-11-15 14:19
Tivornya nem elérhet?  
Régi 2011-11-15, 14:54   #28
Blood
Member

Összes hozzászólás: 30
Alapbeállítás

Idézet:
Tivornya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
38. szinten 1039...
Nézz körül, mielőtt hülyeségeket írkálnál azt csá

Szerk.: jegyezd meg jól ezt a bejegyzést és ha elértem a 83-as szintet, akkor folytatom veled a beszélgetést erről
83-as szinten legyen meg az ügyesség, erő minimum 1000, az akaraterő 2900 és mindezt potik nélkül... Okoska. Sosem lesz neked annyid 83-on.

Kukkantsd meg a zombikutya statjait és szintjét.

Utoljára módosítva: Blood által : 2011-11-15 14:55
Blood nem elérhet?  
Régi 2011-11-15, 15:04   #29
Tivornya
Member

Alapbeállítás

És szerinted milyen szinten áll Kiado a városokkal - ergo milyen minőségű felszerelésekhez jut hozzá az őrült rohanásában?
Tinédzserkorú faszomonpattogók kíméljenek a nekem címzett hozzászólásoktól, mert nem vagyok kíváncsi a szájkaratéra...okoska!

Utoljára módosítva: Tivornya által : 2011-11-15 15:09
Tivornya nem elérhet?  
Régi 2011-11-15, 15:17   #30
Kiado
Junior Member

Alapbeállítás

4 város a szintemnek megfelelő, a 3 másik pedig 10 szinttel kisebb.
Akár aranyra mész, akár tp-re sehogy sem fogod tudni az összes várost a saját szinteden tartani, képtelenség. Már kb. 10 küldetésből kap 1 szintet 1 város, hogyha nem több, nem tudsz 1 szintlépés alatt megcsinálni úgy küldetést, hogy mindegyikre jusson 10-10.
Kiado nem elérhet?  

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai